top of page

Přednáška 13.4.2021

Pojďte si se mnou a Marvelem procestovat kus světa alespoň skrze obrazovku! Načerpáte trochu inspirace a rozhodně se dost pobavíte. Povím vám celý svůj příběh – jak začalo cestování, jak jsem se zamilovala do hor, jak si připsala svou 120 položku na seznam snů a přání a jak jsem konečně našla parťáka pro život.


Budu vyprávět o své Svatojakubské pouti, zavzpomínám na Pacifickou hřebenovku i depresi, která přišla poté. Představím traily v Evropě i Česku. Čekají vás příhody z toulek, rady a tipy pro cestování se psem, dítětem, bráchou i tátou. Prozradím vám určitě taky něco o své nové knížce! A taky vám poradím, co si s sebou zabalit na dobrodružství v přírodě.


A jak mě všichni dobře znáte, snažím se vždy pomáhat zvířatům, která neměla tolik štěstí jako můj parťák Marvel,proto bude velká část výdělku tohoto večera věnována do útulků, kde jsou peníze v této době třeba.


Vstupné • Moc se těším na Tvé cestovatelské zážitky .... 110Kč • Chci poslat pár korunek navíc pro zvířátka do útulků, které s Marvelem podporujete ... 200Kč • Stejně se nás bude koukat více, tak třeba ta stovka navíc změní osud nějakého tvorečka .... 300 Kč • Dobrých skutků není nikdy dost ..... 500 Kč • A pokud máte hrozně dobré srdce, volné finanční prostředky, a chtěli byste udělat něco, co má smysl, můžete libovolnou částku poslat na účet 1399671010/3030. Do poznámek prosím napište váš email, kde vám zašleme link k přednášce. Celá částka půjde na projekt #PomáhámSMarvelem. Pošlu vám osobní poděkování a slibuju, že se vám tento dobrý skutek tisíckrát vrátí.


Vstupenku zakoupíte na GoOut tady

Událost na facebooku sledujte tady

A novinky ve stories na instagramu tady


Moc se těšíme!

Lůca a MarvelComments


bottom of page